מוצרים

 • עדשות מולטיפוקליות

  עדשות מולטיפוקליות

  אורח חיים דינמי וצרכים יחודיים של מרכיבי המשקפיים המולטיפוקלים מציבים סף דרישות איכות וטכנולוגיה הולכים וגוברים. הטכנולוגיה המודרנית הבאה לידי ביטוי במוצרים המשווקים על ידי חברת אי. אר. ניאוויז'ן מבוססים על התאמת העדשות להרגלי הראיה של מרכיב המשקפיים. תכנון העדשות האופטלמיות על פי היד הכותבת וזוית הראש תוך כדי התיחסות לאופן השימוש המבוקש והרגלי המבט הינן דוגמא למתן מענה לצרכיו היחודיים של כל מרכיב/ת משקפיים. טכניקת ליטוש דופן העדשה האחורי מבוססת על אלגוריתמיים יחודיים ומאפשרת ניצול מירבי של אזור הראיה המועדף. מעבר מהיר וחלק, ניצול מירבי של אזורי הראיה השונים והסתגלות ספונטנית במעבר מעדשות אחרות מדגישות את איכויות העדשות וממקמות את מוצרי החברות המיוצגות על ידינו בפסגת תעשיית האופטיקה העולמית.

  •  SiiA - rupp und hubrach
   שיפור ראיה בתנאי תאורה קיצוניים כגון נהיגה בלילה, זוית ראיה רחבה במיוחד המסיעת לנוהגים ברכב וכמובן תמיכה מוגברת למרחק וזוית השימוש בטלפון סלולארי - עדשת ה SiiA הינה עדשה מולטיפוקלית אינדבידואלית היחידה בעולם המתוכננת על פי עשרה פרמטרים אישיים של מרכיב המשקפיים, ערובה לאיכות ראיה מירבית בכל מצב ובכל תנאי תאורה. בתכנון העדשה נלקחים בחשבון בנוסף למשתנים אישיים כגון יד כותבת, זוית ראש ומרחק קריאה מבוקש, גם התמיכה הנחוצה בשימוש ההולך וגובר בטלפונים סלולארים כמו גם ירידת חדות הראיה בשעת דמדומים ובחשיכה.
  • Sentoris ME - rupp und hubrach
   עדשת ה Sentoris הינה עדשה אינדבידואלית מלאה המתוכננת על פי מרחק עבודה אישי ואמטרופיית מרכיב המשקפיים. הדבר מאפשר הרחבת אזורי השימוש, ניטרול עיוותי שוליים ועיצוב רך יותר למרשמים היפראופיים. אזור הכניסה לתעלה הפרוגרסיבית תוכנן על מנת לאפשר תנועת עיניים דינמית גבוהה תוך כדי הפחתת תנועת הראש ומתוך מחשבה על צרכי הראיה העדכניים כגון שימוש בטאבלט וסמארטפון. עיצוב ביומטרי רב נקודתי מבוסס על אלגוריתם מיוחד מאפשר חישוב רב צירי ושליטה מלאה על אפקט ההגדלה לטווח הקרוב. בעיצוב העדשה נלקחים בחשבון היד הכותבת וזוית הראש של מרכיב המשקפיים על מנת לאפשר ניצול מירבי של שטחי השימוש גם במצב דינמי.
  • Seleo - rupp und hubrach
   דרישות הפרסביופ מעדשות המשקפיים גדלות מיום ליום. אורח חיים דינמי מאשר בעבר מציב רף גבוה בכל הקשור לאיכויות הראיה הנדרשות. עדשת Seleo תוכננה במיוחד על מנת לספק את המענה. עדשת XFree מציעה ניצול נכון ומלא של טווחי הראיה השונים ומאפשרת מיזוג מושלם בין עיצוב העדשה לבין מרשם המשקפיים. העדשה מאפשרת מרשמים של 1/100 דיאופטר, ניתנת להזמנה עם שני אורכי תעלה ובעלת איזון דו עיני לשמירה על גודל ויציבות אזורי הראיה העיקריים. ההסתגלות הספונטנית מתאימה במיוחד למתקשים ממעבר בין סוגי מולטיפוקל שונים.

   

 • עדשות חד מוקדיות בליטוש אחורי

  עדשות חד מוקדיות בליטוש אחורי

  נסיון רב שנים שנצבר בפיתוח טכנולוגיית המולטיפוקל, בא לידי ביטוי בתכנון עדשות חד מוקדיות בליטוש אחורי בטכנולוגיית ה-FREE FORM. בהליך ייצור חדשני זה הוסרו מגבלות ידועות של עדשות משקפיים חד מוקדיות המיוצרות בשיטה הסטנדרטית. תכנון העדשות בשיטת ה- FREE FORM עם אופטומיזציה למרשם מאפשר איזון והגדלת שדה הראיה, מספק אזורים היקפיים נקיים מעיוותי צבע ומבנה ומנטרל את אפקט הגדלה והקטנת העין. בין אם בעת נהיגת לילה, עבודה מול מחשב או עיסוק בספורט, עדשות משקפיים חד מוקדיות בליטוש אחורי מציעות פתרון יחיד מסוגו לכל מרכיב משקפיים המעוניין למקסם את ראייתו ואת נוחות השימוש במשקפיו.

   

  • SiiA Indvidual SV - rupp und hubrach
   הליך ייצור חדשני זה פותח בפני מרכיב המשקפיים עולם חדש. בטכנולוגיה חדשנית זו הוסרו מגבלות ידועות של עדשות משקפיים חד מוקדיות המיוצרות בשיטה הסטנדרטית כגון שדה ראיה חסר איזון ומוגבל מבט צידי, עיוותי צבע ומבנה ואפקט הגדלה והקטנה בלתי רצויים. העדשה מתאימה במיוחד למרשמים אנאיזומטרופיים, לפריזמה או צילינדר חד צדדי ולמגוון מצבים בהם דרוש איזון דו-עיני. 
  • SiiA Night Myop - rupp und hubrach
   עד כה חייבה תופעת קוצר הראיה בלילה שימוש בזוג משקפיים נוסף בזמן נהיגה. על מנת לתת מענה לתופעה פותחה לסובלים ממיופיית לילה (סינוור יתר ובהילה מסביב למוקדי אור) עדשת Ysis Night Myop. בנוסף למרשם האישי של מרכיב המשקפיים בנויה העדשה עם הפחתת עוצמה של 0.4 דיאופטר בשטח של 8 מ“מ מהמרכז האופטי כלפי מעלה. מבנה ייחודי זה מאפשר שינוי עוצמה לנסומטרית בעת הרחבת האישון בתנאי תאורה ירודה ושמירה על עוצמה לנסומטרית קבועה בעת שימוש רגיל בתאורת יום. 

   

   

 • מולטיפוקל לילדים

  מולטיפוקל לילדים

  תיקון ליקויי ראיה אצל ילדים היווה מאז ומתמיד תחום מאתגר. האחריות הכבדה במציאת איזון נכון בין פתרון אופטי מתקדם למוצר אסטטי ונוח עם הרצון למנוע את התנגדותו הטבעית של הילד לשימוש במשקפיים מחייבת את האופטומטריסט למקצועיות ויצירתיות.  בניגוד לדעה הרווחת, אל למשקפי ילדים להיות נחותים מבחינה אופטומטרית על מנת להוזיל את עלותם. עדשות NV KIDS משלבות את הטכנולוגיה והדיוק השוויצרים עם מחיר אטרקטיבי בר השגה. העדשות כוללות ציפוי מתקדם ועשויות ממיטב חומרי הגלם המשמשים את עולם האופטיקה. הסתגלות ספונטנית מהירה, תחושת נוחות מיידית ואסתטיקה גבוהה הפכו את עדשות NV KIDS לפתרון המועדף בקרב רופאי העיניים והאופטומטריסטים.

   

   

 • עדשות לסביבת עבודה

  עדשות לסביבת עבודה

  SiiA / Sentoris Office - rupp und hubrach

  בשנים האחרונות הופכת סביבת העבודה למורכבת ומאתגרת עבור מרכיבי המשקפיים. מסך המחשב גדול מבעבר, מחשבים ניידים, טאבלטים וגאדג‘טים רבים מקיפים את מרכיבי המשקפיים בחיי היום-יום ומהווים חלק בלתי נפרד מסביבתנו. הפתרונות האופטיים המוכרים שנעזרנו בהם עד כה אינם מתאימים ואינם מספיקים לצרכים החדשים. לא רק בדרכים או במשרד, גם בבית הופכת להיות הסביבה הקרובה עמוסה בפרטים רבים המחייבים מציאת פתרון ראיה יעיל ונוח לשימוש. לצורך כך פותחו בחברת rupp und hubrach שתי גרסאות של עדשות משרדיות המבוססות על עדשות המולטיפוקל המובילות מתוצרתה, ה- Ysis וה- XFree. ניתן לבחור בין 3 מרחקי עבודה: 1, 2, ו- 4 מטר ולהוסיף לעדשות מסנן קרינה כחולה מסוג UV Blue להגברת תחושת הנוחות והרעננות בעבודה מרובת שעות מול המסך. עדשות משרדיות מסדרת Ysis מציעות תכנון עדשה בהתאמה ליד הכותבת, תכונה המאפשרת הגדלת שדה הראיה והתאמה אישית למרחקי העבודה והקריאה הרצויים.

   

   

   

 • עדשות לסביבה דיגיטלית

  עדשות לסביבה דיגיטלית

  SiiA / Sentoris - rupp und hubrach

  בין אם בשעות הפנאי, לצרכים לימודיים או בשימוש עסקי, שעות רבות ביום נמצא האדם מול מסך דיגיטלי. גלישה באתרים, צ'אטים, צפייה בסרטים, קניות או משחקי מחשב מהווים חלק בלתי נפרד מסביבתנו ובאופן טבעי השימוש במכשירים דיגיטלים הולך וגובר. כפועל יוצא, גם המאמץ לעיניים גבוה משמעותית מאשר בעבר. תופעות כגון כאב ראש, עיניים יבשות ואדומות, מצמוץ תכוף והפרעות שינה מיוחסות במקרים רבים לשימוש רב שעות במסכים דיגיטלים. עדשת Sentoris ME פותחה בבלעדיות על ידי מהנדסי חברת rupp und hubrach, Germany ותפקידה לתת מענה אופטימלי לתופעות הנובעות מסביבה דיגיטלית מתפתחת. עוצמת עדשה משתנה בשילוב עם ציפוי Nanopearl UV Blue ייחודי לחברה מאפשרת שמירה על חדות מלאה במרחקי שימוש משתנים, ראיה רגועה של פרטים קטנים וצמצום הפרעת הראיה הנגרמת ע"י הגלים הקצרים הכחולים אשר פולטים הצגים הדיגיטלים הרבים הנמצאים סביבנו. ניתן לבחור בין 3 תוספים: 0.5 ,0.75 או 1.0 דיאופטר.

   

   Smartphone - Knecht und Muller

  מאמצים את העיניים כל היום מול מסך הטלפון?
  רואים מטושטש כאשר מרימים מבט מהמסך?
  העיניים צורבות / מגרדות / יבשות במהלך היום?

  הדור החדש של עדשות הסמארטפון עם התגבור הדיגיטלי משפר משמעותית את יכולת האקומודציה (הסתכלות לקרוב) של העיניים ומאפשר ראיה חדה ורגועה לכל טווח, רחוק וקרוב. עדשות הסמארטפון מתאימות לכל מרכיבי המשקפיים בגילאי 13-45 השואפים לראיה חדה ללא מאמץ. תכנון העדשה אינדבידואלי  על פי מרשם מרכיב המשקפיים, צרכיו, נתוני המסגרת ואופי השימוש במסכים דיגיטליים לאורך היום. ניתן לבחור בין 3 תוספים: 0.5 ,0.9 או 1.3 דיאופטר.

 • עדשות ספורט- דינמיות בהתאמה אישית

  עדשות ספורט- דינמיות בהתאמה אישית

  Sports.free - rupp und hubrach

  מסגרות עדכניות ומשקפי שמש רבים מהמותגים המובילים בעולם מתאפיינים בצורה קמורה או בעיניות גדולות מהרגיל. עדשות SPORTS.free של rupp und hubrach מספקות מענה אופטי ואסטטי מושלם לצרכיו של מרכיב המשקפיים ללא צורך באילתור או בפשרות. עדשות SPORTS.free מספקות מענה מושלם לכל ענף ספורט בכל תנאי תאורה, בכל מקום ולכל מסגרת. נסיון של מעל 15 שנים בתכנון עיצוב וייצור עדשות ספורט
  מציב את חברת rupp und hubrach כחברה המובילה בעולם גם בתחום מורכב זה. עדשות SPORTS.free תומכות באנרגיית הראיה בעזרת תכנון ויכולות טכנולוגיות מתקדמות מסוגן המותאמת במיוחד לעדשות ספורט קמורות וגדולות. מאגר הנתונים העצום בשרתי החברה מאפשר החלפת עדשות מקוריות במשקפי OAKLEY, ADDIDAS, RUDI PROJECT ועוד מותגים רבים אחרים בעדשות ספורט עם מרשם ומגוון צבעים וציפויים.

   

   

 • עדשות לנהיגה

  עדשות לנהיגה

   Eye Drive - rupp und hubrach

  כל נהג רכב מרגיש בזמן הנהיגה הפרעות ראיה הנגרמות כתוצאה מסינוור, הבאות לידי ביטוי במיוחד בנהיגת לילה. תאורת רחוב, השתקפות פנסים במראות הרכב, רכבים הנוסעים ממול או השתקפות תאורה בכביש רטוב גורמים לחוסר נוחות, אומדן מרחק שגוי, מרחק בלימה לא בטיחותי, הסחת הדעת וחוסר ריכוז.

  עדשות EYE DRIVE בטכנולוגיית Reflect Control בלעדית ל rupp und hubrach, Germany מאפשרות הפחתה של 90% מתופעת הסינוור בלילה, תוך שימת דגש על שדה ראיה מורחב ושמירה על צורך בתנועת ראש מינימלית. לעדשה עוצמה משתנה בחלקה העליון, תכונה מתאימה במיוחד לסובלים מירידת איכות הראיה בזמן דימדומים (mesopic).

   

   Adapt Go - Optileks

  עדשה יעודית לנהג השואף לשילוב חדות ראיה גבוהה ביותר עם ראיה פריפראלית מירבית. לעדשה קונטרסט מוגבר ע"י פילטר צהוב המגביר את איכות הפרדת הגוונים במיוחד בתנאי תאורה ירודים.

   

 • עדשות מיוחדות

  עדשות מיוחדות

  כבדי ראיה רבים ימצאו את מבוקשם במגוון הגדול של העדשות המיוחדות המשווקות על ידינו. מרשמים חריגים, בעיות מיקוד, חוסר איזון בין העיניים, פוטופוביה, קונטרסט נמוך, צורך בהגדלת התמונה או השוואת גודל תמונה בין העיניים יספקו מענה אופטלמי מדויק ואיכותי. העדשות מיוצרות במגוון חומרי גלם, ציפויים יחודיים ובמרשמים פשוטים ומורכבים כאחד. מגוון פילטרים רפואיים עם מסנני אורך גל ודרגת כהות המותאמים במדויק לליקוי הראיה הספציפי, כמו גם שילוב הפילטר עם עדשות מחליפות צבע מסוג Transition ופולארואיד מאפשרים מיקסום איכות הראיה והעלאת איכות החיים של מרכיבי משקפיים הסובלים מליקויים ברישתית כגון AMD ו- RETINITIS PIGMENTOSA. לסובלים ממיגרנות ניתן להתאים פילטר מסוג FL41 המותאם במיוחד לניטרול גלי האור המחמירים את התופעה. לספורטאים כבדי הראיה ניתן לספק משקפי שחיה וצלילה (גם בצילינדר גבוה) כמו גם משקפי ספורט קמורים גם במרשמים קיצוניים מעבר לקו המוצרים הסטנדרטי והמוכר. פתרונות מיוחדים

   

   

 • עדשות מחליפות צבע - אדאפטיביות

  עדשות מחליפות צבע - אדאפטיביות

  עדשות אדפטיביות או בשמם האחר עדשות מחליפות צבע הינן עדשות משקפיים המשנות את צבען עקב שינוי תנאי התאורה, למשל ביציאה מהחדר החוצה ובחזרה. 

  •  Transition (דור שמיני)

  שימוש בטכנולוגיית Chromea מאפיין את הדור המתקדם ביותר של עדשות המתכהות בשמש מתוצרת חברת Transition. העדשה משנה את צבעה ממצב בהיר לשימוש במקום סגור לדרגת כהות של למעלה מ 80% באזור פתוח תוך שמירה על גוון הצבע בעקבות חשיפה לקרני UV. העדשה מתבהרת במהירות אחידה ללא השהיה כאשר החשיפה לקרני ה- UV נפסקת. העדשה קיימת בצבעים אפור, חום וירוק וגם במספר גוונים מיוחדים.

  •  Transition XTRActive

  פיתוח מיוחד של עדשות אדפטיביות למחפשים דרגת בהירות גבוהה בחדר ודרגת כהות גבוהה במיוחד בחוץ. לעדשה גוון קל במצב בהיר המאפשר הסתגלות ספונטנית ונוחות גבוהה בחשיפה לתאורת נאון או צג דיגיטלי במעבר בין חוץ לפנים. כמו כן ניתן להשתמש בעדשות אלו גם ברכב עד לדרגת כהות של כ- 50%. העדשה קיימת בצבעים אפור, חום וירוק.

  •  Transition Polaroid

  שילוב של עדשה אדפטיבית עם פילטר מקטב. העדשה משנה את צבעה מצבע בהיר בשימוש בחדר לצבע כהה עם אפקט פולאריזציה המאפשר ניטרול השתקפות וסינוור בתהליך ההתכהות בחוץ. פילטר הפולריזציה מתאים עצמו לדרגת האור תוך כדי שמירה על מהירות התכהות גבוהה ובהתאם לדרגת הבוהק בחוץ. העדשה הינה בצבע אפור.

  •  Drivewear

  עדשת פולארואיד אדפטיבית אשר תוכננה במיוחד לנוהגים ברכב. דרגת הכהות משתנה בין 60% לכ- 90% תוך שמירה על קונטרסט גבוה במיוחד עם חדות מירבית החיוניים למהירות התגובה ולבטחון האוחז בהגה. צבע העדשה נע מצבע ענבר/ירקרק בדרגת כהות נמוכה לצבע חום בדרגת כהות מירבית.

  •  Sensity Photochromic

  צבע יציב ואחיד, מהירות תגובה גבוהה, הגנה מפני קרינת UV עד 400 מ”מ מבטיח למשתמש חווית ראיה ונוחות שימוש גבוהה תוך כדי שמירה על חדות וניגודיות הצבע ללא תלות במשתנים סביבתיים כגון טמפרטורה ומיקום. לבחירה שלושה צבעים: ירוק , חום ואפור. קיים במוצרי חברת KNECHT באינדקס 1.5 - 1.67 כמולטיפוקל, ביפוקל וכעדשה חד מוקדית.

   

   

 • עדשות שמש

  עדשות שמש

  • Mirror

  עדשות מראה קיימות במגוון אפשרויות רחב. מעבר לבחירת צבע מראה ומידת עבירות האור עבור דופן העדשה הקדמי ניתן לבחור גם את צבע ודרגת הכהות של דופן העדשה האחורי. עדשות מראה ניתנות לביצוע בשילוב עם עדשות מחליפות צבע (פוטוכרומטיות), ברילאנט ופולארואיד ובחומרי גלם מגוונים כולל עדשות דקות (אינדקס 1.67).

   

  • Polaroid

  עדשה מקטבת מורכבת מעדשת בסיס שעליה מודבק פוליו מקטב. אשר תפקידו לאפשר מעבר גלי אור בכיוון מסויים ולסנן גלי אור המוחזרים ממשטחים מבהיקים כגון מים, שלג או חלונות ראווה, גלי אור קצרים עתירי אנרגיה הגורמים לסינוור ולירידה באיכות הראיה. עדשות הפולארואיד קיימות במגוון צבעים ודרגות כהות, בשילוב עם אפקט פוטוכרומטי, עם פילטר רפואי או עם ציפוי מראה.

   

  • Flash to Mirror

  הפתרון המושלם לבית ולחוץ - עדשות צלולות עם ציפוי מראה אופנתי עדין המתכהות במהירות בעת החשיפה לאור השמש וכל זאת תוך שמירה על אפקט המראה. לבחירה 6 גוונים: זהב, כסף, כחול, ירוק, נחושת וטורקיז. העדשות קיימות עם ובלי מרשם, החל מדרגת בהירות של 15% ועד לדרגת כהות של 90%.

   Flash to Mirror

  • Arancia Silver Shade

  סוגי ספורט שונים ותנאי תאורה שונים מחייבים התיחסות שונה לגוונים ולאינטנסיביות הצבע. צבעים רבים יהיו נעימים יותר לעין בתנאים מסויימים ופחות נוחים בעת שינוי תנאי התאורה. איך נהנים מכל העולמות? מהו הצבע המושלם לעדשות משקפי השמש? איך ממזגים הכל לעדשה אחת? צבע Arancia Silver Shade הוא הפתרון המועדף על גולשי סקי, רוכבי אופניים וכל חובב ספורט המעונין בשמירה על חדות ראיה מוגברת בכל שעה משעות היום. שילוב של צבע כתום מתחלף (Arancia Transition) עם שכבת מראה כסופה מדורגת הינו המענה המושלם גם לתנאי תאורה קיצוניים כגון זריחה ושעות ערביים.

   

  • Brillant - עולם חדש של עדשות מקטבות

  במהלך נהיגה ברכב מושפעת איכות הראיה באופן דרמטי ממצבים כגון: שמש נמוכה, כביש רטוב או כל עצם גורם השתקפות. מחקרים רבים מראים הבדלים מהותיים במהירות תגובת הנהג המגן על עיניו בעדשות מסוג Brillant לעומת עדשות שמש רגילות. השימוש בעדשות Brillant מקצר את מהירות התגובה ומסייע לבטחון הנהג ובטחון הסביבה בשילוב עם ראיה נטולת סינוור, קונטרסט גבוה והפרדת צבעים מדויקת ללא עיוותי גוון. יתרון בולט לצבע Brillant על פני עדשה מקטבת רגילה הוא יעילות השימוש מול צג דיגיטלי כגון מערכת ניווט או מולטימדיה ברכב, טלפון סלולרי או טאבלט. צבע Brillant קיים בלעדית לכל סוגי עדשות המשקפיים של חברת rupp und hubrach.

   

  • Grafit

  צבע אפור מיוחד נטול גווני משנה המספק הגנה גבוהה מפני השמש תוך שמירה על גוונים טבעיים וקונטרסט גבוה. ניתן לצביעה בכל דרגה רצויה, החל מדרגה מינימלית של 10% ועד ל 95% צבע.

   

   

 • ציפויים

  ציפויים

  Nanopearl S UV PLUS - הפתרון המושלם לנוהגים ברכב

  תופעת הסינוור בנהיגת לילה הינה תופעה מוכרת אשר לא זכתה למענה יעיל עד כה. הסיבה העיקרית הינה העדר היכולת ליצר ציפוי בעל יכולת לנטרל במידה זהה אורכי גל שונים. ציפוי חדיש זה אשר פותח על ידי מהנדסי rupp und hubrach מקטין את תופעת הסינוור בכ- 90% ומאפשר לראשונה ניטרול השתקפות יעיל לאורך כל שעות היממה ללא כל השפעה של תנאי ודרגת התאורה. ציפוי Nanopearl UV PLUS מגביר את בטיחות הנוהג ברכב וסביבתו, מונע מאמץ מיותר של העין ומאפשר צלילות וחדות ברמה בלתי מוכרת למרכיב המשקפיים. להדמיית יתרונות יעילות הציפוי נגד סינוור: http://eyedrive.eu/tool.html

   

  Nanopearl S UV Blue - הפתרון המושלם לסביבה דיגיטאלית

  בעולמנו המודרני אנו מוקפים בקרניים סגולות וכחולות עתירות אנרגיה. מקורות אור שונים כגון תאורת LED נורות חסכוניות באנרגיה, טאבלטים, טלפונים חכמים ומסכי מחשב. הקרניים הסגולות כחולות נמצאות באופן סובייקטיבי כקרות ובלתי נעימות והצורך למצוא הגנה יעילה גבר משמעותית בשנים האחרונות. לצורך כך פותח בחברת rupp und hubrach ציפוי Nanopearl S UV Blue המספק הגנה מלאה ע"י בליעת גלים קצרים בטווח הסגול והכחול. הציפוי מאופיין בגוון אסטטי ירקרק כחלחל, מסופק כציפוי אינטגרלי לעדשות סביבת עבודה מסוג Ysis Move / Work ומהווה חלק בלתי נפרד ממילוי צרכיו הארגונומיים של מרכיב העדשות המשרדיות.

   

  Nanopearl S Purelux - ציפוי שקוף נטול גוון

  חבילת הציפוי הרב שכבתי החדשה מתוצרת חברת rupp und hubrach מציעה פתרון מרשים ואלגנטי למניעת השתקפות על פני עדשות המשקפיים. ציפוי אנטי רפלקס שקוף לחלוטין המנטרל את המטען החשמלי הנמצא על שטח פני העדשה ומונע הצמדות של חלקיקים קטנים כגון אבק וסיבים על פני עדשת המשקפיים. להשלמת הגנת פני העדשה, ציפוי הידרופובי עליון מחליק את שטח פני העדשה ומאפשר ניקוי קל ונוח בשילוב עם עמידות והגנה גבוהים ביותר. ציפוי זה הינו בחירתם המועדפת של שחקנים ומגישי הטלוויזיה בגרמניה עקב מראהו השקוף, אפקט הבא לידי ביטוי בתאורת אולפן ובזויות צילום שונות.

   Vapalit Super UV - שילוב של צלילות וקשיחות

  בבדיקה מקרוסקופית של שטח פני עדשה אופטלמית ניתן לראות חריצים ושריטות זעירים על כל פני הציפוי. בחריצים מיקרוסקופיים אלו מצטברים שומן, לכלוך, וכתמי מים. התוצאה מוכרת לכל מרכיב משקפיים: טביעות אצבע וכתמים מפריעים לצלילות הראיה. ציפוי ה-Vapalit Super הינו תוצאה של מחקר מעמיק בתחום הכימיה המולקולארית. הציפוי מותאם לכל חומר גלם בנפרד והינו בעל מבנה מולקולרי יחודי למניעת חריצים מיקרוסקופיים לוכדי לכלוך. זוית הרטבה משופרת מאפשרת לטיפות מים להחליק מעליו בקלות ללא השארת כל סימן.

  פילטר מיוחד לצרכים רפואיים

  מחלות או פגיעות רשתית מאופיינות לרוב בירידת חדות הראיה בשילוב עם פגיעה חדה בניגודיות וסינוור גבוה. שימוש בפילטרים רפואיים מיוחדים מאפשר את בליעת הגלים בטווח האולטרה סגולים והכחולים של ספקטרום הצבעים. התוצאה – הגברת הקונטרסט, מניעת סינוור והגברת ההגנה לחלקי העין השונים. לסובלים מתופעות כגון AMD ו- RP ניתן להוסיף עובי מרכז וקימור מוגבר להגדלת התמונה). בהתאם למהות הפגיעה ניתן לבחור את צבע הפילטר המתאים. על מנת לקבל אפקט מירבי חשוב לשלב את דרגת החסימה הנדרשת בהתאם לשימוש הרצוי על ידי הלקוח.

  פתרונות מיוחדים

   

   

 • חומרי גלם

  חומרי גלם

  כל העדשות המשווקות ע"י חברת אי. אר. ניאוויז'ן עשויות מחומרי הגלם המתקדמים ביותר הנמצאים בשימוש תעשיית האופטיקה. בין סוגי העדשות ניתן למצוא עדשות זכוכית למרשמים מיוחדים, את עדשות הפלסטיק הדקות ביותר בעולם באינדקס 1.76, סוגים שונים של עדשות מחליפות צבע מקוריות מתוצרת Transition , עדשות מותאמות במיוחד למשקפי ספורט קמורים, עדשות פולאריות ועוד. כל סוג עדשה מצופה בהליך המותאם במיוחד עבורו להבטחת צלילות מוגברת ועמידות הציפוי לאורך זמן.

 • מעבדת התקנות

  מעבדת התקנות

  בחברת אי. אר. ניאוויז'ן פועלת מעבדת התקנות ומיסגור משוכללת המאושרת על ידי ספקי העדשות. נסיון רב שנים של מתקין עדשות אומן, ציוד אלקטרוני מתקדם, הקפדה מלאה על תקן DIN ועל הסטנדרטים הגבוהים הנקבעים על ידי היצרנים מבטיחים דיוק מירבי בהתאמת העדשות למסגרת המשקפיים. כל ההתקנות עוברות בקרת איכות על פי התקנים האירופאים המחייבים הנהוגים אצל יצרני העדשות תוך כדי שימוש במערכות אופטיות משוכללות ויחודיות המבטיחות את רמתו הגבוהה של המוצר.

צור קשר