אודות

Brand names for better vision

אי. אר. ניאוויז'ן בע"מ מוכרת בענף האופטיקה כמשווקת עדשות אופטיות מובחרות הנמצאות "צעד אחד קדימה" מול מוצרים מתחרים.

החברה הינה נציגתם הבלעדית בישראל של חברות אופטיקה מובילות בתחומן, rupp und hubrach הגרמנית, Knecht und Müller AG השוויצרית ו- Optileks השבדית כולן חברות בוטיק המפתחות ומייצרות מגוון רחב של עדשות מתקדמות ופתרונות אופטיים יחודיים למרכיבי המשקפיים.

הסלוגן Brand names for better vision משלב יצירתיות, מיכשור חדיש ומתקדם מסוגו ונסיון רב שנים המאפשרים לחברות Optileks , rupp und hubrach ו- Knecht und Müller AG לפתח ולהציע מגוון עדשות משקפיים חד מוקדיות, משרדיות, מולטיפוקליות ועדשות ספורט בקונצפט יחודי תוך שימת דגש על נוחות הרכבה, צלילות גבוהה, איכות אופטית מושלמת והסתגלות ספונטנית ומהירה.

בחברת אי. אר. ניאוויז'ן, המנוהלת על ידי רועי כץ ואפי ניסן ובבעלותם, מקפידים לא רק על איכות המוצרים אלא גם על מתן שרות בסטנדרטים בלתי מתפשרים לפי אמות מידה אירופאיות ובהתאם לקריטריונים המוצבים על ידי הספקים. בתוך כך, מוכשרים אופטומטריסטים מורשים בלבד למדידה ולהתאמת המוצרים. גישה זו מבטיחה קבלת מוצר מקורי העומד בתקנים הבין לאומיים המחמירים ביותר, בשילוב עם התאמה ושרות אישיים בהתאם למסורת רבת השנים ולסטנדרטים הגבוהים והבלתי מתפשרים של החברות המיוצגות.